Miała być dolce vita a ja tu wyciągnę kopyta..

szydelko

sobota, 02 stycznia 2010

Nowy Rok pora zacząć.Stary się skończył i miejmy wszyscy nadzieję,że ten będzie lepszy.Nie będę robić ani podsumowań ani postanowień gdyż z tymi ostatnimi to wiadomo jak to wychodzi,powiem tylko tyle,że co rok to samo i dalej palę jak smok, na diecie to tylko po sylwestrowym kacu,dotrwam góra do trzeciego  a czwartego to juz  rzucam się spokojnie na jedzenie,więc w tym roku  postanawiam nie postanawiać  postanowień.

Robótkowo w święta to nie szło w ogóle,nie wiem jak wy to robicie,ale ja nie wzięłam nic do ręki.Poza tym to w Szczepana byłam na weselu polaków w chińskiej.Wiecie co?Było super!Może to dlatego,że dość dawno miałam do czynienia z wyborową,wymieszaną z sake,czerwonym i białym winem ,ginem i sama nie pamiętam czym jeszcze....Polacy to tak się potrafią  weselić!

Na sylwestrze to już spokojnie w restauracji,sztućce w dwóch łapach,czterysta kieliszków i do końca nie wiadomo co gdzie lać,bo jak nie w to,to obciach,biała ścierka pod szyją i te pomarańczowe stwory morza co się wpatrują na ciebie tymi czarnymi oczkami...Nie ma to jak sylwester w remizie, tona bigosu i ubaw do rana.

Jednak wczoraj rano kiedy wszyscy jeszcze spali udało mi się skończyć kolejny kocyk.Ten będzie dla sąsiadki,która za miesiąc zostanie bardzo młodą babcią...

kocyk z myszką miki

kocyk z myszką miki

 

Muszę go jeszcze wyprasować,ale jakoś nie moge się zebrać,gdyż dostałam maila z wymiany walentynkowej i już mi buszują pomysły po głowie...Jeśli ktoś się nie domyslił to miała być myszka miki.

Poza tym jakiś czas temu zrobiłam torebkę Hello Kitty,ale nie chciało mi się  szyć podszewki,wczoraj z braku weny zrobiłam i to.Nie mam tylko pomysłu jak zrobić ucha.

hello kitty

Wygrzebałam śliczną atłasową podszewkę..

hello kitty

Torebkę zrobiłam z włóczki,choć szczerze powiedziawszy zrobiłabym lepiej używając bawełny.

Życzę wam wszystkim szczęścia w tym Nowym Roku,wiele pomysłów  i spełnienia chociaż połowy marzeń,bo gdyby się spełniły wszystkie to nie miałabym co życzyć w inne święta.Dziękuję za odwiedziny,życzenia i komentarze.I jeszcze jedno-mam problem z internetem i dlatego nie pisałam życzeń każdemu z osobna.Speed test  wykazał 0,01 prędkosci więc muszę udać się do tego sympatycznego pana, który zapewniał z uśmiechem,że nie będzie żadnego problemu ,który oczywiście nie odbiera telefonu i chciałabym zrobić coś z tym przyrządem i z tym panem o czym niestety nie moge pisać na blogu ale mam nadzieję,że wszyscy się domyślą co.

 

 

Zakładki:
Ciekawe z sieci
Decoupage
Deska ratunku
Podziwiam
Zagranicznie
contatore visite contadores de visitas eharmony.com
eharmony.com besucherzahler contatore internet
bloguez.com